Yazılım Çözümleri

Kurumsal Masaüstü Yazılım & Mobil Uygulama Çözümlerimiz

Alttantire olarak yazılım konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Masaüstü yazılımlarda, mobil uygulamalarda ve otomasyon sistemlerinde destek vermekteyiz. Kafanızda olan fikrinizi uygulamaya geçirmek için bize ulaşın. Yazılım süreçlerimiz aşağıdaki gibidir.

null
İlk Fikir
null
Analiz & Değerlendirme
null
Taslak & Projelendirme
null
Test Süreci ve Onay
Masaüstü Yazılım

Masaüstü Yazılım Programlama

ile insan hatalarını en aza indirerek sürdürülebilir rekabet koşullarına ayak uydurup uzun vadede karlılık sağlayabilirsiniz. Firmanızı rakiplerinizin bir adım ötesine taşıyın.
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

ile teknolojiye ayak uydurun. Sosyal her platformda yer alarak müşteriler ile etkileşimi artırıp potansiyel müşterilerinizle ulaşın. Mobil Dünya’da yerinizi alın rakiplerinizden geri kalmayın.
Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Yazılımları

kullanarak üretiminizde ki ağır iş yükünden kurtulun ve işletme iç kaynak verimliliğini artırın. Maliyetlerinizi azaltarak karlılığa geçişinizi hızlandırın.

İşletmelerin Endüstri 4.0 ile birlikte yazılımlara ve otomasyon çözümlerine yönelmesi işletmelerin uzun vadede karlılık ve var olma isteklerinin karşılık bulmasını sağlamaktadır.

Dijital dünyanın getirdiği yeniliklere ayak uydurarak sektörde kendinize ön sıralardan yer edinebilirsiniz. İnsan elinin üretimde gitgide azalacağı çağımızda öngörülebilir bir şey olmuştur . Mavi yakalı personellerin hızla azaldığı ve yerlerinizi robot sistemlerin aldığını göreceğiz.

Otomasyon yazılımları kullanarak insan hatalarından kaynaklanacak sorunları en aza indirebilir ve üretiminiz de oluşabilecek aksaklıkları giderebilirsiniz. Artık makineleşme ile birlikte yazılım ve otomasyon alanında gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir. Patronlar 10 işçinin yapacağı işi bir yazılım ve otomasyon sistemi ile çözdüklerinden daha emek faktörüne ödeyeceği parayı artık ar-ge çalışmalarına aktarmayı tercih etmektedir.

Bursa yazılım çözümleri ile birlikte sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz. İşlerinizdeki aksaklıkları yazılımlarımızla hızlandırarak daha fazla üretmenize de olanak sağlamış oluyoruz.

Mobil Yazılımlar ve Uygulamalar
Üretim yaptığınız alandaki aksaklıkları gidermeniz gereken sorunları artık mobil cihazının ile kontrol edebilir ve geçmiş verilerden yararlanarak üretim stratejisi oluşturmanızı sağlayacak mobil uygulama yazılımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

E-ticaret sitenizin veya hayal ettiğiniz bir projenin mobil mecrada yer almasını sağlayarak daha fazla müşteriye ulaşma hedefinize yaklaşmış olursunuz. Bursa mobil uygulama alanında verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşterileri arasında hızlı bağlantı kurabilen firmaların satışlarını ve müşteri kitlesini hızla artırdığı gözlemlenmiş bir gerçektir.

Alttantire Blog
Nilüfer Kurumsal Kimlik Çalışması
Kurumsal Kimlik 1 Nisan 2019
Nilüfer Kurumsal Kimlik Uzmanı

Kurumsal kimlik çalışması bir işletmenin kurulduğu andan itibaren işletme dışı…

Nilüfer E-ticaret
E-ticaret 26 Mart 2019
Nilüfer E-Ticaret Uzmanı

Dünyadaki gelişmeler ile birlikte insanların alışveriş yapma eğilimleri ve pazarlar…

Nilüfer Web Tasarım Uzmanı
Genel 19 Mart 2019
Nilüfer Web Tasarım Uzmanı

Web Tasarımı işletmenize veya markanıza ait olan ürünlerin , hizmetlerin…

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize bir telefon & mail uzaksınız!

İletişim adreslerimizden bize mail veya telefon ile ulaşabilirsin. Dilediğiniz zaman kahvemizi içmeye ofisimize bekleriz.