Image Alt

Peak Games Reklamı | 40 Kanalda Aynı Anda Yayınlanan Reklam Türkiye’de Gündem Oldu

peak-nedir-peak-games-hangi-sirket-sahibi-kim-peak-ne-ise-yariyor-peak-reklami-izle

Peak Games Reklamı | 40 Kanalda Aynı Anda Yayınlanan Reklam Türkiye’de Gündem Oldu

Peak Games’in adını duyurduğu 2017 yılında oyunlarının bir bölümünü Zynga’ya 100 Milyon Dolar karşılığında satmasıyla birlikte türkiyede adını sıkça duymaya başlamıştı.

41 adet ulusal kanalda aynı anda yaptığı reklam ile bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Peak Games ekip arkadaşları aradığını reklam ile duyurdu.

Kısaca Peak Games’den bahsedelim.

2010 yılında İstanbul’da oyun platformunda açılan bir girişim olan Peak Games , 2010 yılında Farmville ile Dünya çapında bilinirliğe kavuştuğu zaman Zynga şirketine satılmıştı.

Farm Ville Peak Games

 

Reklam filminde ise sıradan bir reklammış gibi başlasa da bir anda hacklenmiş görüntüye kavuşarak ekranda bazı yazılar belirmeye başlıyor.

peak-games-reklami-sosyal-medyanin-gundeminde

Asıl reklamda ise Peak Games Yazılımcı diliyle reklam vererek mobil oyun konusunda elemanlarını arıyor.

Ekip arkadaşları arayan Peak Games kendi bünyesinde çalışacak arkadaşları arıyor. Dünyada etki yaratacak mobil oyunlar düzenleyen Peak Games yeni çalışanlarıyla beraber piyasaya damga vurmayı hedefliyor.

Reklamda kendilerini ise şu şekilde tanıtmışlar.

Hoş geldin!

Biz bir takımız, İstanbul’dan.

Yolculuğumuz 8 yıl önce, Türkiye’den dünyaya uzanan bir teknoloji şirketi olma hayaliyle başladı.

Takım olmayı ve gelişmeyi her türlü başarının önüne koyarak ilerledik. Dünyaya etki edecek ürün ve teknolojilerin ancak bu anlayışla yaratılacağına inandık.

Bugün, dünyanın en büyük mobil uygulama geliştiricilerinden biriyiz. Ürünlerimiz 193 ülkede, 300 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Hayallerimiz ise bunun çok daha ötesinde.

Milyarlarca insanın hayatına dokunan teknolojiler geliştirmek ve dünyayı değiştirmek için takım arkadaşları arıyoruz.

İşte bu nedenle sana ulaşmak istedik. Bizim için tecrübelerinin değil, hayallerinin büyüklüğü önemli.

Seni sonuna kadar destekleyen bir ekibin olsun istiyorsan, tanışalım.

 

Dünya çapında çokça fazla oynanan oyunları bulunan Peak Games sektör liderliğini almayı ve oyunlarını geliştirecek ekip arkadaşlarıyla daha fazla kişiye ulaşabilmenin aşkıyla yanıp tutuşuyor.

Reklamı izleyenlerin çoğunda farklı izlenim uyansada Türkiye’de ilk defa bu kadar fazla kanalda aynı anda yayın yapılmış ve sosyal medya çalkalanmıştı.

 

 

Add Comment