Image Alt

Kurumsal Kimlik Uzmanlığı

Kurumsal Kimlik Uzmanlığı

Kurumsal kimlik çalışması; bir işletmenin kurulduğu andan itibaren büyük önem arzetmektedir ve kurumsal kimlik uzmanlığı gerektirmektedir. İşletme dışı faktörler tarafından ürün veya hizmetlerin ve bilhassa markanın daha iyi anlaşılması adına yapılan çalışmalar bu kapsam içine girmektedir.

Vikipedi üzerinde; “pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir” açıklaması, aslında ne kadar önemli bir konu olduğunu gösteriyor. Sektörünüzde ürün ve hizmetinize uygun yapıda websitesi, logo , katalog, kartvizit gibi işletmeyi dış dünyaya yansıtacak olan konuları sizlerin yerine ele alarak başarıya ulaşmanızda yanınızda oluyoruz.

Yukarıda yazdığımız kurumsal kimlik araçlarını kullanarak insanların ürünler ve marka hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayacaksınız. Bakıldığı zaman bu araçlar insanların ürününüz hakkında ön bilgiye sahip olmaları hatta bilinç altlarında güven kazanmalarına kadar giden bir süreci de beraberinde getirmektedir.

Seçtiğiniz renkler , semboller , logolar insanların akıllarında yer edinmeye başladığı zaman yaptığınız işin hakkını almaya da başlamış olacaksınız. Müşterileri sizi seçtiklerinde özel hissetmelerini sağlayarak insanların doğal yoldan ürünleriniz veya hizmetlerinizden haberdar olmasını sağlayacaksınız.

Günlük hayatta karşılaştığımız bir renk, bir melodi, bir sembolün, bazı markalara çağrışım yapması sizinde karşılaştığınız bir olay. Kurumsal kimlik çalışmasının insanlar üzerinde bıraktığı etkiler, tartışılamaz boyutta. Profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulmuş testler, yaptığımız ve sürekli yapmaya devam ettiğimiz araştırmalar ile bu konuda sizlere hizmet veriyoruz.

Çalışmanın etkisi eğer profesyoneller tarafından yapılmazsa; ürün ya da hizmetiniz için olumsuz etki yapabilir. Bu da sizin işinizin negatif yöne doğru kayması ile sonuçlanacaktır. Sizden istediğimiz bilgiler ile yaptığımız çalışmalar, sizlere artı değer katacak olup, bu konuda referanslarımız en büyük güvencemiz olarak durmaktadır.

Kurumsal kimlik kapsamında neler var? Kurumsal kimlik uzmanlığı ile ne yapıyorsunuz?

Çok geniş bir skalada olan kurumsal kimlik çalışmalarını sadece logo ya da semboller ve renkler ile kısıtlayamayız. Katıldığınız bir fuarda ki alan, antetli kağıdınız, zarf, dosya, irsaliye, fatura, broşür, web sitesi, kartvizitler, promosyon ürünleri, kataloglar ve hatta şirket çalışanlarının giyimi, şirket dış cephesi gibi alanlarda da görülebilir.

Size yapacağımız çalışmalarda bütün bu kapsamları dahil ederek planlıyor ve çalışmalarını bu plan dahilinde devam ettiriyoruz. Şirketinizin kurumsal kimliğini, kendi kurumsal kimliğimiz gibi sahiplenip, ona göre ilerleme yaparak, sonuca ulaşıyoruz.

Bursa için Kurumsal Kimlik Uzmanlığı arayışında olan firmaların beklentilerini fazlasıyla karşılayacağımızı belirterek sizleri İnegöl’de bulunan ofisimizde çay içmeye bekliyoruz. İşletmenizin yeni müşteriler kazanmak ve güven oluşturmak adına yapacağımız çalışmalar ile karlılığınızı artırabilirsiniz.

Add Comment