Kurumsal Kimlik Hizmeti

Firmanıza Özel Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik Nedir?

Firmanızın veya işletmenizin kurumsallaşma ve markalaşma süreçleridir. Özellikle markalaşma sürecinde markanızın iyi temsil edilebilmesi için hem dijital hemde fiziki olarak yapılması gereken bir takım işler vardır.

Kurumsal bir website ile başlayan süreçte markanın ve sektörün ihtiyaçlarına göre görsel fotoğraflama, katalog gibi ihtiyaçlar doğurabilir.

Neler Gereklidir?

Kurumsal kimliğe sahip olmak için ilk yapmanız gereken doğru kararlar neticesinde taleplerinizi listeleyip bize ulaşmanız olacaktır. Her firma ve markaya sektör farklılıklarına göre farklı reçeteler çıkarmaktayız. Bir kısmına yalnızca web sitesi katalog tasarlarken, bir kısmına dijital kimlik sağlamaktayız.

Neler Yapılabilir?

Öncelikle kurumsal firmalar için kurumsal kimlik tasarlanırken firma vizyonu ve müşteri talepleri doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Bursa ve İnegöl’de hizmet verdiğimiz firmaların bir çoğu sahip kurumsallaşmaları sayesinde büyümelerini kolaylaştırmışlardır.

Tekstil ve mobilya sektöründe ürün çekimlerinden, katalog yapımına kadar birçok ürün ortaya çıkarmaktayız.

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Denildiği zaman işletmenin dış dünyası üyelerinin gözünde canlanan markanızın imajı da diyebiliriz. Kurumsal kimliğinizi logo , websitesi , ambalaj gibi hizmet kalitenizi gösteren unsurlar belirler.

Yapılması gereken çalışmalar ile markanızın müşterileriniz gözünde oluşturacağı imaj ile birlikte marka bilinirliğinizin artmasını sağlayabilir ve referans yolu ile müşterilerinizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal bir kimlik oluşturma sürecine değinecek olursak bulunduğunu sektörde ki firmanızın diğer firmalara veya diğer firmaların ürettiği ürüne göre farklılıklarına vurgu yapılarak müşteri gözünde diğer firmalardan kolaylıkla ayrılabilirsiniz.

Kurumsal kimliğinizin oluşumu ile müşterilerinizin sizlere olan güveni artacak ve işletmenize yakınlık duymalarını sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz renkler çalışma alanınızın iç dizaynı , logonuzun ürününüzü yansıtması , ambalajınızın kalitesi gibi konular ufak detaylar olarak gözükse de bir bütünün parçaları oldukları için her biri işletme imajı için fazlasıyla önemlidir. İşletmelerin altın kuralı daha fazla müşteriye ulaşmak ve uzun vadede varlığını sürdürmek olduğuna göre marka imajınızı belirleyen faktörlere gerekli önemi göstermeniz gerekmektedir.

Bölgemizde Bursa kurumsal kimlik alanında hizmet verdiğimiz firmaların müşteri gözündeki imajlarını belirlemek bizim ana işlerimizden bir tanesidir. Sizleri daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayarak bir nevi kazan kazan ilişkisi kurmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize bir telefon & mail uzaksınız!

İletişim adreslerimizden bize mail veya telefon ile ulaşabilirsin. Dilediğiniz zaman kahvemizi içmeye ofisimize bekleriz.