Image Alt

İnegöl Kurumsal Kimlik Çalışması Hizmeti

İnegöl Kurumsal Kimlik Çalışması

İnegöl Kurumsal Kimlik Çalışması Hizmeti

Kurumsal Kimlik çalışması işletme veya markanızın oluşma sürecindeki imajı da denebilir. Eğer yeni bir markalaşma sürecine girdiyseniz öncelikli olarak yapmanız gereken eylemler vardır. Nedir bunlar kısaca değinelim ; Sektörünüzün yapısına bakılmaksızın logo, katalog, websiteniz , işletmenizi dış dünyaya tanıtacak her şeye kurumsal kimlik adı verilir.

Markanızın ürün ve hizmetinizi yansıtan logo , kartvizit , ambalaj gibi araçları kullanarak müşterilerinize vereceğiniz güçlü imaj ile birlikte daha fazla müşterilerin markanızı tanımasını sağlayabilirsiniz. İnsanlar direkt olarak anlamayacakları ancak gördüklerinde beyinlerinde yer ettiği tekniğimiz ile müşterilerin hafızasında yerinizi alacaksınız. Örnek verecek olursak Fast food ürünlerini hepimizi tüketiriz bu markaların son harfi genelde ‘S’ ile bitmesi ve markalarında logo , kartvizit , broşür , ambalajlarında genelde kırmızı ağırlıklı renkler kullanılır bu iki durumunda bir sebebi vardır. İnsan beynine yapılan çağrışımlar ile birlikte insanların acıktığı tetiklenir ve alışverişe ikna etmelerine gerek bile kalmaz . Fark ettiyseniz o alanlarda bulunmanızda bile aç olmanıza gerek yok iştahınız açıldığını hissetmişsinizdir.

Kurumsal Kimlik Çalışması bu gibi konuları ele alır ve ürünlerinizin kalitesi eğer rakipleriniz ile aynı veya ufak farkların olduğu durumlarda müşterileri etkileyecek olan kurumsal kimlik çalışması ögelerinizdir. İnsanların psikolojik canlılar olduklarını unutmayın.

İnegöl Kurumsal Kimlik Çalışması yaparak markalara ve girişimlerin hedef pazarlara yönelmeden hemen önce marka imajlarını güçlendiriyoruz ve müşteriyle karşılaşıldığı zamana hazır hale getiriyoruz.

Add Comment