Image Alt
Alttantire Yazılım Çözümleri

Hakkımızda

Hikayemiz

Sene 2008 mevsim kış, soğuk bir odada bir kaç mühendislik öğrencisi hayal kuruyor, fikir alışverişi yapıyor. Teknoloji nedir? İyi yazılım neye benzer? Ülkemizde neden dünya standartlarında yazılımlar üretilemiyor? Nereden başlarız? Akıllarında bir çok soru var. Ardından çözüm geliyor, Alttantire.

İlk ortaya çıkışı, eğlenmek, üretmek, çözüm bulmak olan Alttantire, teknoloji platformu olarak çıktığı yolda, şu an onlarca projeyi başarıyla teslim etmiş ve onlarcasının altına imza atmaya devam eden bir yazılım şirketi. Artık teknoloji nedir diye düşünmüyor, üretiyoruz. İyi yazılım nasıl olmalı sorusunun cevabını, yazılım mimarilerimiz ile temiz ve anlaşılabilir kod ile çözüyoruz. Dünya standartlarında yazılım üretip, nereden başlayacağımızı bildiğimiz gibi, önümüzü de artık net görüyoruz.

Hayallerimizin kodlara döküldüğü o ilk zamanlar tıpkı bu gün gibi çok heyecanlıydık. Yıllar geçtikten sonra farkettik ki; ilk heyecan hiç azalmamış, artarak büyük bir tutkuya dönmüş. O ilk “Merhaba Dünya!” yazısını hiç unutmadık. Yeni bir projeye başladığımızda yine o heyecan ile karşılaşıyoruz. Her yeni projede ilk olarak yine “Merhaba Dünya!” yazıp başlıyoruz. O “Merhaba Dünya!” daha sonra sizin isteklerinizi ile şekillenip, sizin heyecanınızla gelişip, sizin hayallerinize dönüşüyor. Sizin hayallerinizi yansıtıyor.

Bir genç girişimi olan Alttantire, her adımda yanınızda olup, yazılımsal tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Biz emeklerken bir adım attık, ardından koşmaya başladık. Sizinle beraber, sizin maraton yarışınızda yanınızda olmak istiyoruz.

Bu uzun maratona bizimle çıkmanız dileğiyle.

Alttantire Yazılım Çözümleri Ekibi