Image Alt
Kurumsal Google Ads Reklam Hesaplarınıza Özel Çözümler

Google Reklam

SEM

Google Ads Reklamları

Arama motoru Google’a ait olan reklam yayın servisidir. Bu servis üzerinden arama sonuçlarında ürününüze veya şirketinize özel belirlediğiniz hedeflere göre aranılan kelimelerde ilk sıralarda reklamınızı yayımlayabilirsiniz. Arama sonuçlarına ek olarak Google iş ortağı websitelerinde metin veya görsel reklam ekleyebilir, Youtube üzerinden video reklamlar çıkarabilirsiniz.

Google Ads ile Yapabilecekleriniz

Tamamen şirket hedefleriniz üzerinden oluşturulacak kampanyalar ile firma portföyünüzü büyütebilirsiniz. İyi bir kampanya yönetimi ile satışlarınızı artırabilirsiniz. E-ticaret sitenizin büyüme oranlarını geliştirebilirsiniz.

Yatırım Getirisi (ROI) 0

Neden Google Ads ?

En popüler arama motoru olması bir yana, görüntülü reklam ağında yüz binlerce site bulunan Google Ads ile günlük milyonlarca kullanıcıya reklam gösterimi yapabilirsiniz. Sahip olduğu özellikler ile reklam teşhisi, bütçe yönetimi, hedef kitleye ulaşım ve ölçüm yapmak çok kolaydır. Üstelik geleneksel reklamlara oranla maliyetleriniz daha düşük olacaktır.

Alttantire

Google Ads Yönetimi

Google reklam kampanyalarınızı sizin için yönetelim. Yapacağımız çalışmalar ile kampanyalarınız için en iyi optimizasyonu uygulayalım.

Hedeflerinize Göre Strateji

İşletme & marka hedefleriniz doğrultusunda reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz. Hedefleriniz üzerinden değerlendirmeler ve bütçe analizleri doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız.

Optimum TBM Oranları

Sektörünüze reklam alanlarınıza göre olabilecek en iyi tbm oranlarını elde etmek adına hem kalite puanınıza katkı sağlıyor, hemde maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Yüksek Dönüşüm Odaklı

Satışlara & dönüşümlere odaklanıp, her zaman daha fazlasını elde etmeniz için çalışıyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşın.