Google Reklam Çözümleri

Kurumsal Google Ads Reklam Hesaplarınıza Özel Çözümler

Google Ads

Arama motoru Google’a ait olan reklam yayın servisidir. Bu servis üzerinden arama sonuçlarında ürününüze veya şirketinize özel belirlediğiniz hedeflere göre aranılan kelimelerde ilk sıralarda reklamınızı yayımlayabilirsiniz.

Arama sonuçlarına ek olarak Google iş ortağı websitelerinde metin veya görsel reklam ekleyebilir, Youtube üzerinden video reklamlar çıkarabilirsiniz.

Google Ads ile Yapabilecekleriniz

Tamamen şirket hedefleriniz üzerinden oluşturulacak kampanyalar ile firma portföyünüzü büyütebilirsiniz. İyi bir kampanya yönetimi ile satışlarınızı artırabilirsiniz. E-ticaret sitenizin büyüme oranlarını geliştirebilirsiniz.

Google Reklam Yönetimi

Firmanıza özel google ads hesaplarınızı bize emanet edin, hedeflerinize giden yolda kampanyalarınızı yönetelim.
null
Daha Fazla Kullanıcı
Google ads ile sitenize daha fazla kullanıcı, ziyaretçi çekebilirsiniz. Uygun maliyetlerle websitenizi istediğiniz rakamlara getirelim.
null
Satışlarınızı Artırın
Farklı kampanya yönetimleri ile reklamlarınızın performansını artıralım, e-ticaret sitenizden daha fazla sipariş alın.
null
Markanızı Tanıtın
Firmanıza ait markanızı binlerce internet kullanıcısına tanıtalım. Daha fazla marka bilinirliği sağlayın.

Google Ads Reklam Hizmetleri

Google reklam hizmetlerinden yararlanarak hedef kitlenizin bilgileriyle direkt olarak müşterilerinize ulaşabilir ve onların sizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz. Ürün veya hizmet tanıtmanın yollarından bir tanesi olan Google ads reklamları kullanarak ürününüzün odaklı kitlenize ulaşmanızı sağlayabilir reklam bütçenizi hesaplı kullanabilirsiniz.

Google reklamlarını kullanarak binlerce sayıda trafik alan web sitelerinde reklamlarınız gözükür ve müşteri kitlenizin bir anda yükseldiğinin farkına varabilirsiniz. Google reklam danışmanlığı hizmetimiz ile müşteri portföyünüze yönelik stratejik kararlar almanızı sağlayabilir ve müşteri memnuniyeti oranınızı katlayabiliriz.

Sektörünüzün rekabet derecesine göre hesaplı hamleler yapıp sizlerin belirlediği ürünleri potansiyel müşterilerinize rahatlıkla ulaştırabiliriz. Bursa google reklam alanında verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde hem yerel hem de ulusal konumda müşterilere sahip e-ticaret ve ürün tanıtım sitelerinin daha fazla trafiğe ulaşmasını sağlayarak sizlerin müşterilerinizle bağlantı kurmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerinizin demografik yapısına göre hamleler yapmanızı sağlayarak müşteri havuzunun genişlemesini sağlıyoruz. Bu konuda Google ads hizmetlerinden yararlanarak ürünlerinizin gerçek yaşamda tanıtmak yerine dijital dünyada tanıtarak daha cüzi miktarlarda para ödeyerek daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

Alttantire Blog
İnegöl E-ticaret çözümleri
E-ticaret 18 Mart 2019
İnegöl Kurumsal E-Ticaret Hizmeti

E-ticaret sistemleri dünyadaki gelişmeler ışığında insanların sosyal medya ve websiteler…

web-tasarim
Web Tasarım 18 Mart 2019
İnegöl Web Tasarım

Web Tasarım hizmetleri bakıldığı zaman işletmenizin ve markanızın dijital dünyadaki…

İnegöl SEO Danışmanlığı
SEO 18 Mart 2019
İnegöl SEO Danışmanlığı

Günümüzde herhangi bir siteyi arama motorlarına optimize hale getirip rakipler…

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize bir telefon & mail uzaksınız!

İletişim adreslerimizden bize mail veya telefon ile ulaşabilirsin. Dilediğiniz zaman kahvemizi içmeye ofisimize bekleriz.