Kurumsal E-Ticaret Çözümleri

Kurumsal E-Ticaret Yazılımı & E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret Yazılım Çözümleri

Gelişmiş Tasarım & Esnek Yönetim

Kullandığımız tasarımlar mobil ve responsive uygun kullanıcı dostudur. Esnek arayüzü ve yönetim paneli sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun yapılandırılabilir.

Google SEO Optimizasyonu

Yazılımlarımız SEO uyumu ve modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Arama motorlarının istediği tüm kriterler sitenizde.

Promosyon & Pazarlama

Sitenize özel kampanya & promosyon yapabileceğiniz modüller panelde. Birden fazla pazarlama kanalı kullanacak müşterilere özel uygulamalarda yapıyoruz.

Yazılım & Teknik Destek

Online mağazanız sunucumuzda kusursuz olarak bakılıp herhangi bir sorunda anında müdahale edilmektedir. Teknik destek ihtiyacı olan müşterilerimize birebir veya email & telefon ile destek vermekteyiz.

 • Satış Öncesi & Sonrası Destek

  E-Ticaret yazılımlarımızı kullanan müşterilerimize satış öncesi kullanım ve teknik detaylar hakkında eğitimler vermekteyiz. Mail ve telefon ile sürekli destek vermekteyiz.

 • Sektöre Özel Yapılandırma

  E-Ticaret sitenizi bulunduğunuz sektöre uygun hale getirip, sektörünüzün gerekliliklerini internet mağazanızda uyguluyoruz.

 • Entegrasyon & Ödeme Sistemleri

  İhtiyaç duyduğunuz tüm entegrasyonları e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Ayrıca kullandığınız ödeme altyapısına uygun sanal pos entegrasyonları yapıyoruz.

E-ticaret Danışmanlığı

Elektronik Ticaretten Daha Fazlasını İsteyenlere

E-Ticaret danışmanlığımız ile büyüme yolunda istikrarlı adımlar atmanıza yardım ediyoruz.
 • E-Ticaret İş Akışının Oluşturulması

  E-Ticaret konusunda bir siparişin alımından, teslimine kadar olan tüm süreçleri sizin için tasarlıyoruz. Operasyonel işlerinizde yapılması gereken ve ihtiyaç duyulan tüm konularda yanınızdayız.

 • Sektör & Rekabet Analizi

  Satışını yapmak istediğiniz ürünler için bulunduğunuz sektörde pazar payının ne kadar olduğunu, rakiplerinizin neler yaptığını ve fiyatlandırmaları nasıl yapabileceğiniz konusunda fikir vermekteyiz.

 • Stok Yönetimi & Lojistik

  Sektörünüze ve çalışma şekline bağlı olarak stok ve tedarik yönetiminin nasıl yapılacağı konusunda destek vermekteyiz. Ayrıca satış süreçlerinde ürün tedarik ve teslimatlarının sorunsuz yapılabilmesi açısından kargo, lojistik anlaşmaları ve entegrasyonlarında destek vermekteyiz.

 • Dijital Pazarlama Desteği

  E-Ticaret sitenizin dönüşüm oranları konusunda yolunda gitmeyen bir şeyler varsa mutlaka bizden bu konuda destek talebinde bulunun. Dijital reklamcılık konusunda hangi platformlarda var olmanız. Hangi reklam kampanyalarına harcama yapmanız gerektiği ve reklam yatırımlarınızı yönlendirme konusunda destek vermekteyiz.

Bursa Kurumsal e-ticaret

Kurumlar artık tüketicilere ulaşmakta tercih ettikleri en önemli yol elektronik ticaret ve yazılım hizmetleri kullanmaktır. Dijital Dünya’da her insanın cebinde internete ulaşabileceği bir cep telefonu var iken potansiyel müşterilerinize ulaşmak için belirlediğiniz hedef kitleye göre çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

İnsanların ürünleriniz hakkında daha iyi ve net bilgi alması için ergonomik bir yapı tasarlayarak müşterinin sepetindeki ürünleri almaya teşvik ediyoruz.  Eticaret danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak firmanıza rekabette üste çıkma şansı vermiş olursunuz.

Kurumsal eticaret yazılımı ve çözüm ortaklığı hizmetimiz ile müşterilerinizin ürün veya hizmetinizi daha hızlı tanımasına ve detaylı bilgiler almasını sağlayabilirsiniz.

Bursa eticaret alanında verdiğimiz hizmet ile lokal çalışmalar düzenliyoruz. Müşterilerinizle sizleri buluşturup etkileşimde bulunmanızı sağlayan hizmetlerimizde bulunmaktadır. Sizlerin sattığınız ürünün anahtar kelimesinde ön sıralarda yer almanızı sağlayarak daha fazla insana ulaşmanıza ön ayak oluyoruz.

Modern toplum bir tıkla evine kadar getirebileceği ürünü almayı daha fazla tercih eder olduğu görülmektedir. Üretim yapan bir firma iseniz elektronik ticaret alanında da yer alarak aracı kullanmadan ürünlerinizi direkt olarak müşteriye ulaştırabilir ve daha fazla kazancın yolunu açmış olursunuz.

Alttantire Blog
Nilüfer Kurumsal Kimlik Çalışması
Kurumsal Kimlik 1 Nisan 2019
Nilüfer Kurumsal Kimlik Uzmanı

Kurumsal kimlik çalışması bir işletmenin kurulduğu andan itibaren işletme dışı…

Nilüfer E-ticaret
E-ticaret 26 Mart 2019
Nilüfer E-Ticaret Uzmanı

Dünyadaki gelişmeler ile birlikte insanların alışveriş yapma eğilimleri ve pazarlar…

Nilüfer Web Tasarım Uzmanı
Genel 19 Mart 2019
Nilüfer Web Tasarım Uzmanı

Web Tasarımı işletmenize veya markanıza ait olan ürünlerin , hizmetlerin…

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize bir telefon & mail uzaksınız!

İletişim adreslerimizden bize mail veya telefon ile ulaşabilirsin. Dilediğiniz zaman kahvemizi içmeye ofisimize bekleriz.