Image Alt
Kurumsal E-Ticaret Yazılımı & E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret

E-ticaret Yazılım Çözümleri

Gelişmiş Tasarım & Esnek Yönetim

01

Kullandığımız tasarımlar mobil ve masaüstü sistemlere duyarlı yani responsive ve kullanıcı dostudur. Esnek arayüzü ve yönetim paneli sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun yapılandırılabilir.

Google SEO Optimizasyonu

02

Yazılımlarımızın SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumu ve modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Arama motorlarının istediği tüm kriterler sitenizde.

Promosyon & Pazarlama

03

Sitenize özel kampanya & promosyon yapabileceğiniz modüller panelinizde yer alıyor. Birden fazla pazarlama kanalı kullanacak müşterilere özel uygulamalarda yapıyoruz.

Yazılım & Teknik Destek

04

Teknik destek ve yazılım ihtiyacı olan müşterilerimize yüz yüze veya e-mail & telefon ile destek vermekteyiz.

Kurumsal E-Ticaret
Satış Öncesi & Sonrası Destek

E-Ticaret yazılımlarımızı kullanan müşterilerimize satış öncesi kullanım ve teknik detaylar hakkında verdiğimiz eğitimler haricinde, Mail ve telefon ile sürekli destek vermekteyiz.

Sektöre Özel E-Ticaret
Sektöre Özel Yapılandırma

E-Ticaret sitenizi bulunduğunuz sektöre uygun hale getirip, sektörünüzün gerekliliklerini internet mağazanızda uyguluyoruz.

B2B - B2B / B2B - B2C E-Ticaret
Entegrasyon & Ödeme Sistemleri

İhtiyaç duyduğunuz tüm entegrasyonları e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Ayrıca kullandığınız ödeme altyapısına uygun sanal pos entegrasyonları yapıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Elektronik Ticaretten Daha Fazlasını İsteyenlere

02

E-Ticaret danışmanlığımız ile büyüme yolunda istikrarlı adımlar atmanıza yardım ediyoruz.

Kurumsal E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret İş Akışının Oluşturulması
01

E-Ticaret konusunda bir siparişin alımından, teslimine kadar olan tüm süreçleri sizin için tasarlıyoruz. Operasyonel işlerinizde yapılması gereken ve ihtiyaç duyulan tüm konularda yanınızdayız.

Sektör & Rekabet Analizi

Satışını yapmak istediğiniz ürünler için bulunduğunuz sektörde pazar payının ne kadar olduğunu, rakiplerinizin neler yaptığını ve fiyatlandırmaları nasıl yapabileceğiniz konusunda fikir vermekteyiz.

Stok Yönetimi & Lojistik

Sektörünüze ve çalışma şekline bağlı olarak stok ve tedarik yönetiminin nasıl yapılacağı konusunda destek vermekteyiz. Ayrıca satış süreçlerinde ürün tedarik ve teslimatlarının sorunsuz yapılabilmesi açısından kargo, lojistik anlaşmaları ve entegrasyonlarında destek vermekteyiz.

Dijital Pazarlama Desteği

E-Ticaret sitenizin dönüşüm oranları konusunda yolunda gitmeyen bir şeyler varsa mutlaka bizden bu konuda destek talebinde bulunun. Dijital reklamcılık konusunda hangi platformlarda var olmanız. Hangi reklam kampanyalarına harcama yapmanız gerektiği ve reklam yatırımlarınızı yönlendirme konusunda destek vermekteyiz.

Kurumlar artık tüketicilere ulaşmakta tercih ettikleri en önemli yol elektronik ticaret ve yazılım hizmetleri kullanmaktır. Dijital Dünya’da her insanın cebinde internete ulaşabileceği bir cep telefonu var iken potansiyel müşterilerinize ulaşmak için belirlediğiniz hedef kitleye göre çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

İnsanların ürünleriniz hakkında daha iyi ve net bilgi alması için ergonomik bir yapı tasarlayarak müşterinin sepetindeki ürünleri almaya teşvik ediyoruz. E-ticaret danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak firmanıza rekabette üste çıkma şansı vermiş olursunuz.

Kurumsal e-ticaret yazılımı ve çözüm ortaklığı hizmetimiz ile müşterilerinizin ürün veya hizmetinizi daha hızlı tanımasına ve detaylı bilgiler almasını sağlayabilirsiniz.

Bursa E-Ticaret alanında verdiğimiz hizmet ile lokal çalışmalar düzenliyoruz. Müşterilerinizle sizleri buluşturup etkileşimde bulunmanızı sağlayan hizmetlerimizde bulunmaktadır. Sizlerin sattığınız ürünün anahtar kelimesinde ön sıralarda yer almanızı sağlayarak daha fazla insana ulaşmanıza ön ayak oluyoruz.

Modern toplum bir tıkla evine kadar getirebileceği ürünü almayı daha fazla tercih eder olduğu görülmektedir. Üretim yapan bir firma iseniz elektronik ticaret alanında da yer alarak aracı kullanmadan ürünlerinizi direkt olarak müşteriye ulaştırabilir ve daha fazla kazancın yolunu açmış olursunuz.

Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bize ulaşın.